Hakkımızda

Bilişim sektörüne 1991 yılında “Sınırsız Sorunlara, Sorunsuz Çözümler”  sloganıyla adım atan Çözüm Teknik; son teknolojiyi, rekabetçi fiyatla ve eksiksiz destek hizmetiyle  BT pazarına sunmak amacıyla kurulmuştur. Hem tedarikçi firmalara hem de kurumsal ve bireysel müşterilerine yalın ve direkt süreçlerle ulaşarak, sürekli maliyet avantajı oluşturmayı hedeflemektedir. Böylelikle, kaliteden ödün vermeksizin, en yeni teknolojiyi yansıtan ürün ve çözümlerini, en uygun fiyatla pazara sunabilmektedir. En karmaşık ve büyük projelerde bile müşterilerinin yanında olan Çözüm Teknik, sistem entegrasyon ve danışmanlık hizmetleri ile teknolojide güven sloganı çerçevesinde eksiksiz, tam çözüm sağlamaktadır.  
 
Müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışıyla, her yapı ve ölçekteki kurumsal müşterilere, her türlü BT ürün ve çözümünü sunmaktadır.  
 
Organizasyon ve iş süreçlerini yalın, bireysel ve kurumsal müşterilere olabildiğince az katmanla ve direkt erişmeye yönelik olarak yeniden düzenleyen Çözüm Teknik, böylelikle gereksiz tüm maliyetleri bertaraf ederek elde edebildiği rekabetçi fiyatlarını Türk BT pazarına yansıtmaktadır.  
 
Çözüm Teknik, kendi geliştirmekte olduğu bazı bileşim ürünleri ilede yakın bir tarihde üretimini yapacağı yeni teknolojiler konusunda arge çalışmaları yürütmektedir.